smart city forum 2018
Blog Idea smart city

Smart City Blog został Głównym Patronem Medialnym VIII edycji Smart City Forum

Miło mi poinformować, że Smart City Blog został Głównym Partnerem Medialnym VIII edycji Smart City Forum – największego w Polsce kongresu poświęconego funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. Wydarzenie odbędzie się 19-20 września w Warszawie. Już dziś rezerwujcie sobie czas w kalendarzu. Możecie też skorzystać z voucherów obniżających cenę biletów przy wcześniejszym zakupie.

Dotychczas uczestniczyłem w 6 edycjach Smart City Forum. Z takim doświadczeniem bez wahania polecam udział, bo to impreza faktycznie nadążająca za trendami w obszarze smart city nie tylko w Polsce, ale coraz bardziej i poza granicami naszego kraju. Ważny jest również networking – w kuluarach Forum możecie spotkać najważniejszych graczy polskiego smart city.

VII Smart City Forum. Trochę bardziej osobista relacja – tutaj znajdziecie moje podsumowanie ostatniej wiosennej edycji Smart City Forum.

Co nas czeka w tym roku?

Smart City Forum to miejsce żywej debaty o wyzwaniach stojących przed niemal wszystkimi dziedzinami: od transportu i IT przez ekologię, energetykę, budownictwo aż po medycynę oraz komunikację międzyludzką. W trakcie spotkania specjaliści dyskutują o najefektywniejszych modelach realizacji określonych inwestycji. To platforma wymiany doświadczeń tworzona m.in. przez przedstawicieli administracji publicznej, prezesów, dyrektorów wiodących firm i ekspertów z zagranicy. W jesiennej edycji wydarzenia nie zabraknie m.in. debat na temat niskoemisyjności, intermodalności transportu, zagospodarowania przestrzennego oraz strategii innowacyjnych technologii. Szczegóły można szukać na stronie www.smartcityforum.pl.

Zniżka dla czytelników Smart City Bloga

Na stronie prowadzona jest sprzedaż biletów na VIII edycję Smart City Forum. Do 19 lipca czytelnicy Smart City Bloga – Głównego Patrona Medialnego wydarzenia mogą zakupić bilety ze specjalną zniżką – wystarczy, że wpiszesz w formularzu zgłoszeniowym kod:

  • dla biznesu „SCBB700
  • dla administracji publicznej „SCBAP200”.

VIII Smart City Forum, 19-20.09.2018 Warszawa

Share Button

Komentarze