Hubhub: Inteligencja polskich miast - Od pomysłu do wdrożenia
Blog Idea smart city Innowacje i biznes Smart Citizen Zaproszenia

HubHub: Czy polskie samorządy są gotowe na Smart City? [zaproszenie]

Hubhub w Warszawie właśnie rozpoczął 3-miesięczny cykl cotygodniowych spotkań poświęconych tematyce mobility oraz smart city. Pierwsze spotkanie było z Kacprem Winiarczykiem, który budował obecność Ubera w Polsce. Kolejne – już 2 października – dotyczy inteligencji polskich miast. Będę moderował dyskusję z udziałem Mateusza Trawińskiego z Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych CentroPolis.pl oraz Jana Kamińskiego z Footsteps

Hubhub przy ul. Postępu 14 w Warszawie  to połączenie wygodnej przestrzeni biurowej i co-workingowej oraz bogatego programu wydarzeń edukacyjnych i spotkań w trakcie oraz po godzinach pracy.

Inteligencja polskich miast – Od pomysłu do wdrożenia

2 października o godz. 19.00 w HubHub odbędzie się spotkanie zatytułowane „Inteligencja polskich miast – Od pomysłu do wdrożenia”. Czy polskie samorządy są gotowe na Smart City? Wiele z naszych miast pilnie potrzebuje rozwiązań, które usprawnią ich funkcjonowanie. Na świecie nie brakuje przykładów wdrożeń, które odniosły sukces. Uczestnicy porozmawiają o realiach wdrażania innowacyjnych miejskich rozwiązań i współpracy z administracją publiczną. Czy urzędniczy beton faktycznie istnieje, a jeżeli tak, to jak go przebić?

Na te pytania spróbują odpowiedzieć eksperci:

Mateusz Trawiński z Centrum Innowacji Społeczeno-Samorządowych CentroPolis przedstawi mechanizmy sprzedaży i wdrażania rozwiązań Smart City oraz opowie o radzeniu sobie z ich kosztami.

Jan Kamiński z Footsteps opowie o swoich doświadczeniach ze współpracą z ponad 50 samorządami w Polsce, o tym jak urzędnikom wytłumaczyć technologie i jak absolutnie nietechnologiczne gminy zabierają się do wdrożeń.

Po prezentacjach odbędzie się panel dyskusyjny, który poprowadzę ja, czyli Bartek Dominiak ze Smart City Bloga.

Wydarzenie na Facebooku

Rejestracja na inteligencjapolskichmiast.evenea.pl

Share Button

Komentarze